En FİT Kampanya Gymnasio Pilates’ten
10 ders + 1 hediye, 20 ders +2 hediye, 30 ders +3 ders hediye

DETAYLI BİLGİ İÇİN SAYFA SONUNDAKİ FORMU DOLDURUNUZ…

Kişiye Özel Reformer Pilates Paket Programları

* PILATES İLE ZAYIFLAMA PROGRAMI

1) ANALİZLER VE ÖLÇÜMLER

Programa vücut analiziyle başlanır hangi kaslar kuvvetlenecek ve hangi kaslar esnetilecek belirlenir bunlar ve vücut şekli belirlendikten sonra vücudumuzda bulunan kas, su ve yağ kiloları ikinci analizle ortaya konur ve kaç kilo problem var belirlenir ve hedef konulur.

Yine programa başlamadan vücut ölçümleri alınır toplamda kaç cm incelme sağlanacağı önceden belirlenir.

2 ) BESLENME

Kilo verme programlarında vazgeçilmez olan diyet kişiye özel olmalıdır.

Karbonhidrat, protein, vitaminler ve yağın dengeli biçimde programın içinde yer almalıdır.

Yapılan ölçümlere göre, kişinin metebolizma hızına ve kan değerlerine göre bir beslenme programı oluşturulur ve bu program takip edilir. Alınan sonuçlara göre beslenme programı değiştirilebilir.

3) REFORMER PILATES

Yapılan bu ölçümlerden sonra 50 dk süreli reformer pilates dersine geçilir. Kişinin ihtiyaçlarına ve önceden yapılan analize göre kuvvet denge ve esneklik çalışmaları gerçekleşir.

Sıkı bir vücut için uygulanan reformer pilates egzersizi aynı zamanda rehabilitasyon egzersizidir.

Reformer pilates egzersizleri vücuttaki kas kitlesini arttırarak daha fazla yağ harcamanız da etkili olur.Bu da vereceğimiz kilonun daha çok yağdan olmasını sağlar.

4) CARDIO

Aerobik enerji sisteminin kullanıldığı çalışmalardır. Kalp kasını ve dolaşım sistemini kuvvetlendiren, aynı zamanda yağ yakımını hızlandıran aerobik çalışmalardır. Bu çalışmalar belli bir nabız aralığında olmalıdır. Bu aralık hesaplanır ve çalışmalar bu şekilde gerçekleşir.

* PİLATES İLE BÖLGESEL İNCELME PROGRAMI

Kilo problemi olmayan kişilere uygulanır. Diyete rağmen istenilen vücuda sahip olamayanlar için bu program uygundur, daha çok problemli bölgeye yönelik kuvvet çalışmaları yapılır ve o bölgedeki kaslar sıkılaştırılır. Reformer pilates dersinden sonra kişi cardio çalışması yaparak programı sonlandırır.

Reformer pilates dersinde kişinin ihtiyaçlarına ve önceden yapılan analize göre kuvvetlenme çalışmaları yapılır problemli bölgedeki kaslar kuvvetlendirilir.

Reformer pilates egzersizleri vücuttaki kas kitlesini arttırarak daha fazla yağ harcamamız da etkili olur ve vereceğimiz kilonun daha çok yağdan olmasını sağlar.

Kampanyalı paket programlar hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurunuz.

Adınız
E posta
Telefon

Mesajınız