Bizi Yakından Tanıyın

Gymnasio Fitness Center 2002 yılında Göztepe‘de Fırat Öklü tarafından kurulmuştur. 2004 yılından itibaren pilates egzersiz metodunun uygulanmaya başlamasıyla Gymnasio Fitness & Pilates Studio olarak yenilenmiştir .

Kurucusu Fırat Öklü, 20 yıllık tecrübesiyle tüm üyelerine en iyi hizmeti sunmak için dünyadaki yeniliklerin takipçisi olmuştur.

Gymnasio Fitness & Pilates Studio kişiye özel uygulamaları ve sporun bir yaşam tarzı olması konusunda adımlar atarak sporun ve beslenmenin önemini kişilere anlatmak ve onları motive etmek için çalışmalarına devam eden butik bir spor merkezidir.

FIRAT ÖKLÜ
FIRAT ÖKLÜGymnasio Pilates Studio Kurucusu, Pilates Master Trainer
Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan 1996 yılında mezun oldu. Aynı yıl beden eğitimi öğretmenliğine başladı. 23 yıllık fitness ve pilates tecrübesi içinde Planet Health Club, Life Fitness Beauty Center, Sports Universe gibi spor kulüplerinde fitness ve pilates eğitmenliği yaptı.
2002 yılında Gymnasio fitness & Beauty Center’e açtı. 2004 yılında pilates egzersizlerini uygulamaya başlamasıyla Gymnasio Fitness & Pilates Studio’yu kurdu.
Halen kurucusu olduğu Gymnasio Pilates & Fitness Studio ‘da pilates danışmanlığı vermektedir.
GÜLDEN ÖKLÜ
GÜLDEN ÖKLÜPilates Eğitmeni
Spor kariyerine yöneticilikle başladı. Uzun yıllardır spor ve egzersiz program uygulamaları ile ilgili yurt içi ve yurt dışında eğitim ve seminerlere katılmaktadır. 2006 yılında fitness federasyonunun açtığı sertifika programını başarıyla tamamladı. Pilates eğtimine Jimnastik Federasyonunun açtığı sertifika programıyla başladı. Uluslararası geçerlilikte olan, Balanced Body, Mat work, Reformer Pilates ve Cadillac/Tower eğitimlerine katıldı. Fitness Türk kurumlarının düzenlediği eğitimleri başarıyla bitirdi.
Ayrıca Hamileler için Pilates, anatomi, biomekanik, omurga, omuz stabilizasyonu ve mobilizasyonu, osteoporoz üzerine eğitimler aldı. Gymnasio Fitness & Pilates Studio kurucusu olup 10 yıldır pilates dersleri vermektedir. 

Kişiye özel paket programlarımızı ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen formu doldurunuz.